18 січня відбулася третя сесія Куликівської селищної ради сьомого скликання

Участь у роботі пленарного засідання взяли 21 депутат селищної ради, депутат обласної ради Віктор Труш, заступник голови Куликівської районної ради Юрій Крепосний, заступники селищного голови Віктор Богдан та Володимир Повозник, секретар виконкому Марина Момот, завідуючі відділами та управліннями селищної ради, керівники окремих установ та організацій.

Депутати розглянули 50 питань порядку денного, по кожному з яких були прийняті відповідні рішення. Одноголосно було внесено зміни до бюджету Куликівської селищної ради на 2017 рік та бюджетів сільських рад 2017 року. Депутати затвердили 15 передавальних актів по всіх сільських радах, згідно яких все майно, установи та організації, що були на балансах сільських рад, перейшли до правонаступника – Куликівської селищної ради.

Одним із рішень було розширено склад виконавчого комітету. Депутати одноголосно ввели до складу виконкому новопризначених начальників відділів та управлінь селищної ради – Світлану Масльонко, Яну Білошенко, Ксенію Замулу, Світлану Замулу, новообраного на цій же сесії першого заступника селищного голови Сергія Калашника, начальника Куликівського РЕМ Віталія Зубка, начальника Куликівської дільниці тепломереж Анатолія Лузана та начальника Куликівського відділення Державної казначейської служби Юрія Савицького.

Депутати ухвалили 5 місцевих програм розвитку Куликівської ОТГ:   Програму фінансування ремонту  та  утримання доріг  комунальної  власності Куликівської селищної ради  на  2018  рік, Програму організації та проведення у 2018 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян Куликівської об’єднаної територіальної громади, Програму благоустрою території Куликівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, Програму відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, релігійних свят, ювілеїв та вшанування видатних людей Куликівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік і Програму утворення та використання Цільового фонду Куликівської селищної ради на 2018 рік.

Серед інших рішень третьої сесії – рішення про делегування представників Куликівської ОТГ до складу Чернігівської госпітальної ради (інтереси ОТГ в госпітальній раді представлятимуть головний лікар Виблівської СЛА ЗПСМ Орест Чулій та селищний голова Наталія Халімон), затвердження розцінок комунального підприємства Куликівської селищної ради на 2018 рік, 13 рішень із земельних питань (надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердження проектів та технічних документацій із землеустрою тощо) та ін.