5 квітня в громаді відбудеться велике прибирання

Шановні жителі громади!

Наближаються Великодні свята, які  несуть в  наші домівки і наші душі світло і радість!

І зустріти одне з найбільших християнських свят ми  маємо з чистими помислами і чистим довкіллям.

Вже традиційно кожного року напередодні  Великодня ми наводимо  лад у своїх оселях.

Та не забуваймо, що Куликівщина наш спільний дім,  про який  ніхто крім нас не подбає!

Тож  5 квітня 2018 року, у Чистий четвер, в нашому спільному домі відбудеться велике прибирання.

Працівники всіх установ, підприємств та організацій району прибиратимуть від сміття закріплені території.  Заплановано прибирання парково-рекреаційних зон, прилеглих до приміщень територій, узбіч доріг, лісосмуг,  побілка  дерев, бордюрів, опор ліній електропередач та інші роботи.

Закликаємо усіх  жителів селища та сіл об”єднаної територіальної громади долучитися до акції весняного прибирання  та  спільно зробити велику добру справу.

Зустрінемо Великдень у чистому домі!

Куликівська селищна рада.