Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 03.05.2018 14:56

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

головного спеціаліста із земельних ресурсів  відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів:  повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста-землевпорядника не менше 3 років, вміння працювати з комп’ютерною технікою, та основними комп’ютерними програмами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 2 червня включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-43-29».