Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

4-5 травня   в Куликівці відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Урочисте відкриття заходу та самі змагання  проходили на селищному стадіоні "Колос".

Відкривав змагання заступник селищного голови з гуманітарних питань Володимир Повозник.  У своєму зверненні до присутніх посадовець зазначив, що Куликівщина має  славне козацьке минуле - саме тому нинішнє юне покоління має пам"ятати і берегти свій родовід. Наголосив також , що гра "Сокіл" (Джура) є важливим елементом національно-патріотичного виховання молоді і побажав  юним нащадкам  славних козаків чесної гри і чесної перемоги.

З початком районного етапу гри "Сокіл"(Джура) учасників привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Анюховська, військовий комісар Куликівського райвійськкомату Тарас Бондаренко та головний суддя змагань, в.о. директора дитячо-юнацької спортивної школи Павло Бугай.

Участь у грі взяли 10 роїв (команд) загальноосвітніх шкіл: рій "Дрімайлівська сотня" (Дрімайлівська ЗОШ І-ІІ ст.), рій "Нащадки козаків" (Дроздівська ЗОШ І-ІІ ст.), рій "Орлівський кіш" (Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), рій "Запорожці" (Куликівська ЗОШ І-ІІІ ст.), рій Вересіч" (Вересоцька ЗОШ І-ІІІ ст.), рій "Сокіл" (Горбівська ЗОШ І-ІІІст.), рій "Січові стрільці" (Жуківська ЗОШ І-ІІ ст.),  рій "Козацька варта"(С.Дівицька ЗОШ І-ІІІ ст.),  рій "Хортиця" (Виблівська ЗОШ І-ІІ ст.) та рій  "Нащадки козаків" (Ковчинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Першого змагального дня юні козачата вправлялися в наступних конкурсах: "Впоряд", "Відун", "Стрільба", "Теренова гра", "Перетягування линви". Окремо оцінювалися творчі конкурси: "Ватра"(творча презентація команди) та "Добре діло".  Другого дня команди (рої) змагалися в конкурсах "Рятівник", "Штовхання гирі" та "Туристсько-спортивна смуга перешкод".

Оцінювала вміння і навички учасників гри суддівська колегія у складі вчителів Куликівської школи та центру позашкільної освіти.

Переможцем районного етапу гри, як і минулого року,  стала стала команда Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - рій "Запорожці", друге місце посіла команда Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє - Салтиково-Дівицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди-переможці отримають  цінні подарунки на святі Останнього дзвоника. Всі команди-учасниці були відзначені грамотами відділу освіти.

Тож і цього року на обласному етапі гри "Сокіл" (Джура), який проходитиме 12-16 травня честь Куликівщини захищатиме  рій "Запорожці" Куликівської загальноосввтньої школи І-ІІІ ступенів.