Майстриня з Куликівки виборола перше місце в обласному конкурсі

Дата: 19.05.2018 19:30

19 травня  майстрині декоративно-ужиткового мистецтва з Куликівщини взяли участь у  "Святі народного майстра", яке проводилось в Молодіжному центрі м. Чернігова. Це - Олена Митькевич з дитячими прикрасами-канзаши, Наталія Омельченко з натуральним милом, Юлія Коржова з ляльками-мотанками та Наталія Павленко з сучасними ляльками із капрону.

Всі майстрині отримали дипломи за участь у заході, присвяченому Дню Європи, а Наталія Павленко - цілком заслужено виборола перемогу та отримала диплом за І місце у номінації "Сучасна нетрадиційна лялька".

Привітаємо майстринь і побажаємо їм нових творчих успіхів та чудових оригінальних робіт, якими вони зможуть порадувати самих вибагливих глядачів!!!

Участь майстринь у заході стала можливою завдяки підтримці управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради.