Рішенням виконкому відкореговано тарифи на послуги вивезення твердих побутових відходів

15 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Головувала на засіданні Куликівський селищний голова Наталія Халімон.  В засіданні виконкому взяв участь депутат обласної ради Віктор Труш.

На порядок денний було внесено шість питань:

1.Про надання дозволу на видалення дерев.

2.Про присвоєння поштової адреси об"єктам нерухомості.

3.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.

4.Про затвердження висновка опікунської ради.

5.Про коригування тарифів на послуги вивезення твердих побутових відходів.

6.Про стан виконання батьківських обов"язків громадянкою Л.Л.М.

Члени виконкому  задовольнили заяви жителів громади щодо  надання дозволу на видалення аварійних дерев, присвоєння поштових адрес та затвердили відповідні рішення.

По п"ятому питанню порядку денного присутні заслухали інформацію начальника  КП "Куликівський ВУЖКГ" Миколи Зубка  щодо заяви підприємства про коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів.  Керівник підприємства пояснив, що відповідно до чинного законодавства,  зростання або зниження вартості хоча б однієї із складових тарифу  є підставою для його коригування. Наразі послуга з вивезення твердих побутових відходів є вкрай нерентабельною для ВУЖКГ через здорожчання паливно-мастильних   матеріалів. Фахівці підприємства зробили розрахунки і відповідно до зростання на 37% вартості ПММ, закладеної раніше в тариф на послуги вивезення твердих побутових відходів, відкоригували вартість послуги.

Таким чином вартість послуги зміниться наступним чином:

для населення(смт Куликівка):

на сьогодні -  5,34 грн з чол. -  відкорегований тариф  - 7,07 грн з чол.

для населення (с.Пенязівка):

на сьогодні - 6,41 грн. з чол. - відкорегований тариф - 8,48 грн з чол.

для бюджетних установ:

на сьогодні - 38,44 грн. за 1 куб. м. - відкорегований тариф - 50,88 грн за 1 куб. м.

для інших споживачів:

на сьогодн і-  42,70 за 1 куб. м. - відкорегований тариф - 56, 52 грн. за 1 куб. м.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення. Детальніше з рішення виконавчого комітету селищної ради можна буде ознайомитись  на цьому ж сайті у розділі "Виконавчий комітет селищної ради".

Рішення будуть оприлюднені в терміни відповідно до вимог ЗУ "Про доступ до публічної інформації".