Наталія Халімон привітала випускників Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст.

24 червня в Куликівці відбулася довгоочікувана подія, яка щороку привертає увагу жителів та гостей селища -  Випускний бал - 2018.

Районний будинок культури ледве вмістив всіх, хто цього  вечора прийшов привітати випускників Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  2018 року: батьків та рідних випускників,  вчителів, гостей свята.

Цьогоріч  центральна школа громади випускає в самостійне життя 30 учнів. Серед них - три медалісти. Це - Баглай Юлія (золота медаль), Дзюба Леся та Ковальчук Катерина (срібні медалі).

Куликівський селищний голова  Наталія Халімон привітала  випускників  Куликівської школи 2018 року з початком дорослого самостійного етапу життя,  побажала  куликівській юні бути цілеспрямованими, ставити високі цілі і досягати їх, бути виваженими і мужньо долати виклики і перешкоди на шляху до своє мети, не  забувати батьківських і вчительських настанов, шанувати своїх батьків і вчителів, і завжди повертатися до рідного дому.

Разом з директором школи Ольгою Труш селищний голова вручила випускникам атестати  про здобуття загальної середньої освіти.  Грамотами Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст. були нагороджені   переможці і призери  предметних олімпіад,  спортивних змагань, активні учасники художньої самодіяльності.

До вітань куликівських випускників 2018 року долучилася помічник народного депутат України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Теплі напутні слова випускникам прозвучали від директора школи Ольги Труш, класного керівника Алли Сало , першої вчительки Людмили Кашперської, мами золотої медалістки Юлії Баглай Олени Баглай, учнів початкових класів школи.

Випускники  подарували   всім присутнім на святі цікаву і креативну концертну програму.