На 120-річчя Дроздівської школи з"їхалися випускники різних поколінь

120 - річний ювілей Дроздівської (красної) школи зібрав 30 червня на її гостинному подвір"ї кілька поколінь випускників - від наймолодших до найстарших.

Шкільна родина радо вітала своїх колишніх учнів, вчителів, гостей свята зворушливими віршами і піснями про рідну школу, хореографічними композицями та теплими щирими вітаннями.

Від Куликівської селищної ради школу - ювілярку та дроздівчан вітали заступник селищного голови Володимир Повозник та начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка. Посадовці відзначили, що Дроздівська школа єдина в громаді, яка збирає в один день кілька поколінь своїх випускників, що школа може пишатися своїми славними випускниками та пообіцяли сприяння у збереженні приміщення красної школи, яка є унікальною для громади пам"яткою архітектури.

На святі звучали вітання від першого заступника голови райдержадміністрації випускника школи Петра Єрка, начальника відділу освіти РДА Людмили Анюховської, помічника депутата обласної ради Віктора Труша Наталії Коновалової, нинішнього директора школи Любов Шемендюк , багаторічного директора закладу заслуженого працівника освіти України Людмили Лівенко, засновника компанії "Вимал", мецената школи, вихідця з Дроздівки Віктора Лазаря, колишніх випусників школи.

Учасники свята вшанували хвилиною мовчання пам"ять меценатів-земляків братів Прокоповичів, на кошти яких зводилась красна школа і ще багато інших будівель у селі. Також вшанували пам"ять вчителів та учнів школи, які відійшли у вічність. Подякували дроздівчанам - учасникам АТО за захист рідного краю.

Красивим завершальний акордом свята став великий шкільний вальс, який закружляв у танці випускників усіх поколінь.