З 1 вересня при народженні дитини надаватимуть одноразову натуральну допомогу «Пакунок малюка»

Дата: 24.07.2018 12:54

В Україні стартував пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Завдяки проекту з 1 вересня при народженні дитини кожній родині під час виписки немовляти з пологового будинку надаватимуть одноразову натуральну допомогу «Пакунок малюка».

«Пакунок малюка» – це набір необхідних речей для новонародженої дитини. Вартість допомоги сягатиме 5 тисяч гривень.

Фінансування таких видатків здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету на виплату окремих видів державної соціальної допомоги.

Облік осіб, які  отримуватимуть одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка», здійснюватиме управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

ПОРЯДОК надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”