Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Куликівської селищної  ради

Голова адміністративної комісії – Калашник Сергій Іванович, перший заступник Куликівського селищного голови.

Заступник голови адміністративної комісії – Клочок Олег Володимирович – головний спеціаліст із надзвичайних ситуацій сектору мобілізаційної роботи, запобігання і виявлення корупції та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Секретар адміністративної комісії – Корявець Любов Андріївна , головний спеціаліст юридичного відділу Куликівської селищної ради.

Члени адміністративної комісії:

Замула Світлана Володимирівна – начальник загального відділу Куликівської селищної ради.

Лаврінчук Юрій Григорович  – депутат Куликівської селищної ради.

Новик Катерина Дмитрівна – депутат Куликівської селищної ради сьомого скликання.

Постернак Юлія Олександрівна – начальник управління соціального захисту Куликівської районної державної адміністрації.

Товстоліс Олексій Іванович – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Куликівської районної державної адміністрації.

Федоренко Юрій Михайлович – депутат Куликівської селищної ради.