Місцеві податки і збори на 2019 рік

Про внесення змін до Положення про плату за землю на території Куликівської селищної ради, затвердженого рішенням одинадцятої сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання від 27.06.2018 року №274 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради на 2019 рік»

Про внесення змін та доповнень до рішення одинадцятої сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання від 27 червня 2018 р. №254 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради на 2019 рік»

Про внесення змін та доповнень до рішення  одинадцятої сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання від 27 червня 2018 р. №254 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської  селищної ради на 2019 рік»