На Чернігівщині СБУ вилучила зброю та боєприпаси

Дата: 15.06.2018 08:46

Співробітники Служби безпеки України виявили у Чернігівській області зброю та боєприпаси.

Правоохоронці встановили, що житель міста Мена зберігав у власному помешканні військові засоби ураження. За попередньою інформацією, зловмисник привозив зброю з району проведення операції Об’єднаних сил, куди періодично виїздив.

Під час санкціонованих обшуків у помешканні фігуранта справи співробітники СБУ вилучили гранатомет РПГ-18, майже двісті патронів різного калібру, гранату Ф-1, імітаційну шашку, світло-шумовий патрон та магазин від автомата АК-47. Вилучені засоби ураження направленні на експертизу.

Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України триває досудове слідство.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.