В селищній раді нададуть безкоштовні юридичні консультації з питань захисту своїх прав

Дата: 13.09.2018 09:30

14 вересня 2018 року  з 10.00  до 13.00   у приміщенні  Центру надання адміністративних послуг Куликівської селищної ради за адресою смт Куликівка, вул. Миру, 67 буде проводитися навчання для адміністраторів Центру.

Навчання проводитиме головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Лобусова Лілія Вікторівна.

Фахівець Головного територіального управління юстиції також надасть консультації  відвідувачам з приводу захисту своїх прав у повсякденному житті в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" та роз"яснення про можливості он-лайн будинку Міністерства юстиції України.

Запрошуємо жителів Куликівської ОТГ скористатися можливістю та  на місці отримати фахові консультації юриста.