Новий автобус для потреб громади

Дата: 27.10.2018 10:15

26 жовтня, парк техніки Куликівської ОТГ поповнився ще одним транспортним засобом. Для потреб громади за кошти Державного фонду регіонального розвитку придбано новий автобус Еталон.

Таке придбання стало можливим завдяки проекту "Створення умов для самодостатньої діяльності комунального підприємства "Куликівське ВУЖКГ" Куликівської селищної ради", який був розроблений і поданий селищною радою та підтриманий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  у переліку проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

На даному етапі автобус буде використовуватися для покращення організації роботи комунальних підприємств селищної ради.

У подальших планах - використання автобуса для надання транспортних послуг населенню громади.