На Чернігівщині інспектора слідчого ізолятора засуджено за збут наркотиків

Дата: 06.05.2019 08:12

За матеріалами Служби безпеки України засуджено інспектора слідчого ізолятора Чернігова за збут наркотиків засудженим.

Правоохоронці встановили, що інспектор відділу режиму і охорони СІЗО систематично збував наркотики та психотропні речовини ув’язненим. Гроші за «товар» зловмисник отримував від родичів наркозалежних затриманих готівкою та на банківську картку.

Оперативники СБ України затримали ділка у липні 2018 року під час чергової спроби занесення на територію виправної установи «передачі» з метадоном, амфетаміном, опієм ацетильованим та канабісом.

Деснянський районний суд Чернігова визнав зловмисника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок набув законної сили.

Прес-група управління СБ України

в Чернігівській області