Всеукраїнський тиждень права: круглий стіл для школярів в Куликівській бібліотеці

Дата: 12.12.2019 10:06

11 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Публічній бібліотеці Куликівської селищної ради відбувся круглий стіл за участі завідувача Куликівського РС УДМС України в Чернігівській області Ніни Давиденко, фахівця соціальної роботи Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Куликівської селищної ради Алли Момот та учнів Куликівської школи.

Посадовці говорили із школярами на теми документування паспортом громадянина України,  насильства над дітьми,  на інші теми правової освіти.

Учні мали добру нагоду поспілкуватися з фахівцями служб та  отримати відповіді на свої запитання.