Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному отриманні хабарів посадовця посту «Нові Яриловичі» Північної митниці ДМС України.

Дата: 11.02.2020 11:59

Оперативники спецслужби встановили, що головний державний інспектор налагодив систематичне вимагання неправомірної вигоди з громадян за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів у режимі так званого «тимчасового ввезення».

Правоохоронці затримали інспектора на робочому місці під час чергового отримання хабара у розмірі шість тисяч гривень. Раніше співробітники СБУ задокументували одержання митником ще чотирьох тисяч гривень неправомірної вигоди.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта справи виявлено понад 10 доларів США та більш ніж 60 тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення інших посадових осіб митниці, можливо причетних до протиправної діяльності. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину.

Операція з викриття зловмисника проводилася під процесуальним керівництвом прокуратури.