Пандуси будуть обов’язковими

Дата: 11.03.2020 16:00

Президент України Володимир Зеленський підписав закон 0863 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". У документі передбачено, що облаштовувати пандуси у будинках можна буде без окремих дозволів, які вимагають документи про право власності на відповідні будівлі чи на користування земельною ділянкою, де будівлі розташовані.

Відтепер нові будинки не повинні приймати в експлуатацію, якщо вони не відповідатимуть будівельним нормам та державним стандартам, включаючи "безперешкодний доступ осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення". Закон покликаний "пристосувати житло та навколишнє середовище до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності".