Вшанували пам’ять жертв Голодоморів в Україні

Дата: 28.11.2020 16:55

Цьогорічний жалобний захід із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Куликівці був, зважаючи на карантин, нечисельним. 28 листопада о 16.00 біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору громадськість селища приєдналася до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам’яті!"

До пам’ятного знаку учасники зібрання, серед яких заступник селищного голови Віктор Богдан, в.о. голови райдержадміністрації Олена Баглай, заступник військового комісара Володимир Рожовець, поклали квіти і запалили свічки на вшанування пам’яті мільйонів невинно убієнних в роки голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні.

Пам’ять жертв голодоморів присутні вшанували хвилиною мовчання. І навіть небо цього дня плакало  рясним дощем за мільйонами душ українців, закатованих голодом...

Ведуча заходу - директорка Куликівської публічної бібліотеки Інна Янголь в короткому історичному екскурсі наголосила на тому, що масштабне винищення українських селян голодом, було саме геноцидом проти української нації, результатом злочинної і  жахаючої за своїм цинізмом політики Сталінського більшовицького режиму. Ведуча закликала кожну родину Куликівщини  долучитися до акції "Запали свічку пам’яті!", вшанувавши тим самим померлих мученицькою смертю земляків -українців в роки голодоморів.