У Куликівському професійному аграрному ліцеї привітали працівників освіти

Дата: 01.10.2021 17:33

1 жовтня в актовому залі Куликівського професійного аграрного ліцею відбувся святковий концерт до Дня працівників професійно-технічної освіти.
На початку свята на великому екрані до уваги глядачів демонстрували презентацію з музичним супроводом про моменти з життя та історії аграрного ліцею.

Першим привітав колег в.о. директора Василь Лисаченко. Багато теплих вітальних слів прозвучало на адресу працівників, вихователів, майстрів. Куликівський селищний голова Юлія Постернак доєдналась до привітання та з нагоди свята вручила грамоти Куликівської селищної ради «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні успіхи в навчанні й вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників професійно-технічної освіти» майстру виробничого навчання Тетяні Сніжок, старшому майстру Анатолію Купріяну та викладачу фізичної культури Анатолію Трутню.

Начальник третього відділу Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Віктор Євсеєв привітав працівників ліцею та вручив грамоти начальника Чернігівського РТЦК та СП бібліотекарю ліцею Наталії Гломозді та вчителю Миколі Гломозді.

Після привітань всіх чекав святковий концерт від вихованців Куликівського професійного аграрного ліцею.