Вартість виготовлення ID-картки та закордонного паспорта зросла

Дата: 11.01.2022 14:46

Як повідомляє Державна міграційна служба Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" збільшило вартість бланків окремих біометричних документів з 1 січня 2022 року. Поліграфкомбінат "Україна" вдався до такого кроку через підвищення цін на сировину та матеріали.

У зв’язку з цим зросла загальна вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянина України.

Так, вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки протягом 20 днів відтепер коштує 372 грн (раніше було 345 гривень), протягом 10 днів – 498 гривень (стара ціна – 471 грн).

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон обійдеться у 733 гривні за 20 днів, та у 1085 гривень за 10 днів.