До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незакінченого замаху на умисне вбивство

• 220

Козелецькою окружною прокуратурою передано до суду  обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного проникнення до житла та іншого володіння, незакінченого замаху на умисне вбивство, вчиненого з особливою жорстокістю та незакінченого замаху на умисне пошкодження майна, вчиненому шляхом підпалу (ч. 1 ст. 162, ч. 3 ст. 15, п. 4 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 194 КК України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення 43-річному мешканцю Чернігівського району у тому, що у червні 2022 року гр.К. перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з мотивів умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю, незаконно проник до будинку гр. М. та умисно наніс удари кулаком в область голови, висловлюючи намір вбити потерпілу шляхом її підпалу, облив останню бензином та намагався підпалити.

Лише завдяки вчасному прибуттю на місце події працівників поліції гр.К. з причин, які не залежали від його волі, не вчинив всі дії, які вважав необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.