До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення чужого майна

Козелецькою окружною прокуратурою передано до суду  обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення чужого майна, вчинених повторно, в умовах воєнного стану (ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 та ч. 4 ст. 185 КК України).

Слідством установлено, що з лютого по липень 2022 року мешканець Чернігівського району, з метою наживи, здійснив викрадення грошових коштів громадян на загальну суму близько тридцяти тисяч гривень. Кримінальні правопорушення вчиняв шляхом перерахування грошових коштів за допомогою додатку «Приват 24» з банківських карток потерпілих на власний рахунок.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.