Про перевірки місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб

  • 454

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Украіни від 14 жовтня 2022 року № 1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживания внутрішньо переміщеним особам» на територіальні підрозділи Національної соціальної сервісної служби України покладені функціі щодо здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживания внутрішньо переміщеним особам.

 

3 цією метою уповноваженими особами Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області будуть проводитись вибіркові перевірки фактичного місця проживания/перебування осіб зазначеної категорії. За результатами проведения таких перевірок вирішуватиметься питания щодо продовження чи припинення відповідних соціальних виплат.

 

Так, у   разі   підтвердження   проживания   людини   такі   виплати   будуть продовжуватисяУ випадках коли під час перевірки отримувач допомоги відсутній вдома, то йому необхідно упродовж 10 календарних днів з’явитись до органів соціального захисту населения за місцем перебування на обліку та підтвердити свое місце проживания.

 

Якщо упродовж 10 днів особа не прибула до органу соціального захисту для проходження ідентифікації, орган соціального захисту приймає рішення про припинення допомоги з наступного місяця.

 

Поновлюеться виплата щомісячної державної допомоги BПO, коли особа, яка мас право на таку виплату, стає на облік за місцем фактичного проживання.