Куликівський ліцей виходить на очне навчання

• 1038

З міркувань безпеки дітей, через відсутність належних укриттів, заклади освіти громади розпочали освітній процес 2022-2023 навчального року  в дистанційному режимі.

За цей час Куликівська селищна рада доклала всіх зусиль щоб знайти кошти для проведення капітальних ремонтів і будівництва укриттів, принаймні в опорних закладах освіти. Результати не забарились. За фінансової підтримки польських і  чеських друзів та депутата обласної ради Віктора Труша  минулого року збудовано належні укриття в обох будівлях Куликівського ліцею та Куликівському садочку, яке також використовуватимуть для школярів.

Крім того, минулого року вдалося придбати ще три нові шкільні автобуси.

Тож  з 30 січня 2023 року Куликівський ліцей виходить на очне навчання!

У зв’язку з тим, що наявні укриття можуть разово вмістити до  400   дітей, навчальний процес відбуватиметься у дві зміни.

Відповідно до графіків  навчання Куликівський ліцей забезпечить стовідсотково підвіз дітей з інших населених пунктів громади.

На сьогодні Куликівський ліцей – єдиний у громаді заклад загальної середньої освіти, який відповідно до вимог чинного законодавства має можливість забезпечити очне навчання.

Про будь-які зміни з приводу освітнього процесу в Куликівському ліцеї буде повідомлено додатково.