тимчасове обмеження руху по дорогах комунальної власності у весняний період 2018 року

Дата: 04.04.2018 12:02

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до розпорядження селищного голови:

1. Ввести обмеження на рух транспортних засобів з ваговими параметрами понад 6 тонн і осьовим навантаженням 4тс на всій мережі доріг, які перебувають у комунальній власності Куликівської об’єднаної територіальної громади із 30 березня 2018 року по 20 квітня 2018 року.

Обмеження не стосуються:

- пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

- транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг, погодженими з уповноваженими підрозділами Національної поліції України.