Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 30.07.2018 08:43

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

• головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів:  повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  вміння працювати з комп’ютерною технікою та основними комп’ютерними програмами;
  • головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів: повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати з комп’ютерною технікою та бухгалтерськими програмами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 30 серпня включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29».