У Салтиковій Дівиці завершили ремонт дороги

Дата: 13.08.2018 16:20

13 серпня  заступник селищного голови  Віктор Богдан  у складі  комісії Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА  взяв участь у підписанні  акту прийому виконаних робіт   поточного середнього ремонту  ділянки дороги в Салтиковій Дівиці.

Кошти на ремонт в сумі 855 тис. грн. були виділені з державного бюджету, як субвенція  місцевим бюджетам на ремонт доріг місцевого значення.

Було відремонотовано 443  метри дорожнього полотна.

Пропозиції по ремонту доріг комунальної власності були підготовлені Куликівською райдержадміністрацією за погодженням з Куликівською селищною радою  і подані до Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА у лютому цього року.

Упродовж червня-липня цього року  за кошти державної субвенції вже проведено  поточні ремонти комунальних доріг  практично  в усіх селах громади на суму 5 млн. 238 тис. грн.