У вересні   на каналі UA:Перший   в рамках  телепроекту «Пліч -о-пліч» вийде сюжет про Куликівську ОТГ

17 серпня в Куликівській ОТГ працювала знімальна група   UA:Першого (Першого Національного телеканалу України).

В рамках  телепроекту «Пліч -о-пліч», який розповідатиме глядачам про те,  як жителі місцевих громад спільно дбають про свою територію,  столичні журналісти цікавилися як проходить процес становлення і розвитку Куликівської  об»єднаної територіальної громади, як  змінилося життя   на Куликівщині після об»єднання,  які позитивні зрушення відбулися та  з якими проблемами довелося зіткнутися молодій громаді .

Телевізійники  стали учасниками оперативної наради при селищному голові, записали короткі інтерв»ю  з Куликівським селищним головою Наталією Халімон, керуючою справами(секретарем) виконкому селищної ради Мариною Момот, заступником  селищного голови Віктором Богданом, начальником фінансового управління селищної ради Ларисою Авжи, виконувачами обов»язки старост сіл Жуківка – Наталією Дурицькою та Ковчина – Валентиною Шестак.

Про проекти розвитку  Куликівської школи, які стали можливими завдяки співпраці  селищної, районної влади, освітянського загалу, громадськості Куликівки телевізійникам розповіла директор школи Ольга  Труш.

Цього ж дня журналісти відвідали цех по виробництву ковбасної і м»ясної продукції СФГ «Колос», де на власні очі побачили  процес виготовлення  продукції відомого куликівського бренду «Ковбаси від фермера». Про роботу  найбільшого аграрного підприємства громади  представникам   медіа розповів його директор Віктор Зеленський.

Столичні медійники також  побували   на  комунальному підприємстві «Куликівське ВУЖКГ», яке наразі активно розвивається завдяки підтримці  селищної ради.   Для підприємства придбано нове обладнання, яке вже  дає можливість  налагодити власне виробництво для забезпечення потреб громади, економії бюджетних коштів  і,  у перспективі, заробляння грошей для  власного розвитку. Тут виготовляють автобусні зупинки,  собівартість яких втричі дешевше від   придбаних готових зупинок. Почали виготовлення  арок – квітників  для  благоустрою населених пунктів.

Тележурналісти також  цікавилися думкою пересічних жителів громади про  реформу децентралізації влади, про зміни, які відбулися в громаді після об»єднання.

Телевипуск про життя і розвиток Куликівської ОТГ можна буде переглянути в ефірі UA:Першого у вересні  цього року. Точну дату  сюжету буде проанонсовано на сайті селищної ради.