Селищна рада  придбала новий трактор для потреб громади

Дата: 22.08.2018 09:42

21 серпня символічне коло по площі Куликівки проїхав новенький трактор «Беларус 82.1». Цю одиницю техніки селищна рада придбала   за  кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об»єднаних територіальних громад. Вартість трактора  становить 462,9 тис. грн.

Проектна заявка  по проекту «Створення матеріально-технічних умов для функціонування комунального підприємства «Куликівське  ВУЖКГ Куликівської селищної ради», яка  подана   селищною радою у травні цього року,  була затверджена Міністреством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Загалом на реалізацію проекту виділено з Держбюджету 717,8 тис.грн та 100 тис. грн. із селищного бюджету.

Трактор буде переданий в  користування Куликівського ВУЖКГ. Це дасть можливість підприємству покращити якість обслуговування населення та можливість заробляти додаткові кошти.

За кілька днів до Куликівської ОТГ  привезуть ще один трактор «Беларус  320.4», придбаний  селищною радою в рамках вищезгаданого проекту.  Цей трактор менший за розміром йтиме в комплекті  з відвалом та щіткою. Це дасть можливість використовувати власну техніку для благоустрою громади та  розчистки тротуарів, прибудинкових територій взимку.