В День Державного Прапора України вісім юних жителів громади отримали паспорт громадянина України

23 серпня знакове для України свято – День Державного Прапора Куликівська громада відзначила урочистими заходами на центральній площі Куликівки.

Тут зібралися керівники громади і району, працівники установ та організацій селища, учасники АТО, представники громадського сектору, учнівська молодь  щоб вшанувати один з головних державних символів.

Зі  святкової сцени жителів Куликівщини привітали з Днем Державного Прапора України Куликівський селищний голова Наталія Халімон, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

В день великого державного свята вісім юних жителів громади – відмінники навчання, активні учасники художньої самодіяльності, спортивних змагань урочисто під оплески учасників  заходу вперше отримали паспорти громадянина України нового зразка. Від імені народного обранця  Валерія Давиденка  його помічник Любов Наумець вручила школярам грошові премії.

З нагоди свята відзнаками селищної ради були нагороджені кращі представники громади – викладачі шкіл, працівники комунального підприємства, батьки-опікуни.

До вітальних слів  на урочистостях долучився військовий комісар районного військового комісаріату Тарас Бондаренко, який також вручив відзнаки  райвійськкомату учасникам військових зборів «Північна фортеця», які проходили у червні цього року в Гончарівському.

Під  супровід Державного Гімну України в небо над площею Куликівки гордо здійнявся Державний Прапор України, як символ вільної і незалежної держави. Право підняти прапор надали юним громадянам України, які щойно отримали паспорт.

Завершальним акордом  свята стало урочисте внесення на площу селища великого полотнища Державного Прапора України. Головний державний символ доручили внести учням Куликівської школи.

Після урочистих заходів керівники громади і району поклали квіти до пам»ятного знаку на Алеї Миру.