Вшанували пам"ять загиблих воїнів АТО

Дата: 29.08.2018 18:00

29 серпня, в День пам"яті загиблих учасників АТО, Куликівський селищний голова Наталія Халімон спільно з представниками районної державної адміністрації, районного військового комісаріату та громадськості побувала на могилах загиблих в зоні АТО військовослужбовців-земляків - Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки.

Посадовці  поклали квіти на могили загиблих героїв та вшанували їх пам"ять хвилиною мовчання. В Дрімайлівці селищний голова зустрілася з матір"ю Сергія Парубця  Світланою Петрівною та від імені селищної громади ще раз висловила співчуття родині загиблого воїна.

Місцева влада не залишає родини загиблих земляків  поза увагою, постійно опікується ними, надає допомогу у вирішенні соціально-побутових питань.