Перший дзвоник у школах громади. Подарунки дитячим садочкам.

Сонячного ранку 3 вересня  11 шкіл громади гостинно відчинили двері 1267 учням. Вже цього навчального року  138 першачків  навчатимуться за програмою Нової української школи.

До початку навчального року завершився процес передачі освітянських закладів  у підпорядкування Куликівської селищної ради. Була проведена масштабна робота по облаштуванню класів відповідно до вимог Нової української школи: придбано нові меблі, навчальне обладнання. Проведені поточні ремонти навчальних закладів.

Приємним сюрпризом розпочався новий навчальний рік і  для закладів дошкільної освіти. Під час останнього візиту до Куликівки офіційної естонської делегації, яка прибула на запрошення Куликівської громади на святкування Дня незалежності України,  голова Пилваського волосного зібрання  Георг Пелісаар передав громаді у подарунок 2 тис. євро для розвитку  дитячих садочків.  На ці кошти було придбано ноутбуки та розвиваючі ігри для дошкільних закладів Куликівської ОТГ.

3 вересня представники громади під час свята урочисто вручили подарунки вихованцям дошкільних закладів громади. Сім дитячих садочків отримали новенькі ноутбуки, решта п»ять – іграшки та розвиваючі ігри.