Привітали ветеранів з річницею визволення Куликівщини

Дата: 21.09.2018 08:30

20 вересня, напередодні 75-ї річниці визволення Чернігівщини від нацистських окупантів, заступник селищного голови Володимир Повозник відвідав оселі ветеранів Куликівки: Дмитра Костянтиновича Дейнека, Миколи Яковича Мудрицького та Миколи Ігнатовича Смаля. Посадовець привітав ветеранів війни та їх рідних зі святом, подякував за ратний подвиг та вручив продуктові набори від районної організації Аграрної партії та депутата обласної ради Віктора Труша.

За сприяння депутата  напередодні свят  представники РО Аграної партії  та виконувачі обов"язків старост сіл громади відвідали і привітали усіх ветеранів Другої світової війни району. На сьогодні   в Куликівському районі залишилось 15 ветеранів війни.