У громаді вшанували літніх людей з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 02.10.2018 08:18

1 жовтня, заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник та в.о. стрости села Орлівка Валентина Бусел відвідали стаціонарне відділення територіального центру в селі Орлівка. Тут з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку вшановували підопічних закладу.

Посадовці побажали присутнім та усім ветеранам війни і праці Куликівської ОТГ міцного здоров"я, оптимізму, турботи і поваги від оточуючих.

Для підопічних відділення від селищної ради подарували солодкі смаколики до святкового обіду.
Учні місцевої школи та учасники художньої самодіяльності Орлівського СБК подарували учасникам заходу годину святкового настрою пісенними і віршованими привітаннями.

Цього  ж дня заклад відвідали і привітали підопічних теплими словами і подарунками голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Постернак, директор територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Юрій Лаврінчук.