Напередодні Дня захисника України вшанували пам"ять загиблих і померлих учасників АТО

Дата: 12.10.2018 09:15

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник спільно із головою Куликівської райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом, військовим комісаром Куликівського РВК Тарасом Бондаренком, головою ГО "Куликівська районна спілка ветеранів АТО" Миколою Безбородьком та головним спеціалістом з мобілізаційної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції Куликівської РДА Олегом Клочком відвідали могили загиблих та померлих учасників АТО, а також могили ветеранів Другої світової війни.

Посадовці поклали квіти на могили Сергія Парубця з Дрімайлівки, Ігоря Сніжка, Анатолія Дуди, Володимира Димитришина, Юрія Лаби, Володимира Зубка з Куликівки. Побували також на могилах ветеранів Другої світової війни: Героя Радянського Союзу Марка Дмитровича Гузя та Степана Яковича Трейтяка, який був нагороджений чотирма медалями "За отвагу".