В Куликівці збудували новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

11 жовтня  в Куликівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Проект реалізовано за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», відповідно до якої 50% коштів виділено з державного бюджету, а 50% - з районного. Загальна сума виділених коштів становить 1 млн 499 тис. грн: 749,5 тис грн. становлять кошти  державного бюджету, решта – залишок коштів освітньої субвенції за рахунок реорганізації навчальних закладів за минулі роки.

З нагоди такого спортивного дійства біля Куликівської загальноосвітньої школи зібрались учні та вчителі, кращі футбольні команди району, почесні гості.

Від Куликівської селищної ради в урочистій церемонії відкриття майданчика взяли участь Куликівський селищний голова Наталія Халімон, заступник селищного голови Володимир Повозник, начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту Світлана Масльонка.

Привітали учнів і педколектив школи з визначною подією директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, голова Куликівської районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний та інші гості.

На святі лідерам чемпіонату району з футболу були вручені кубки: за перше місце - команді «Вимал» с. Виблі, друге місце – команді «Торнадо» смт Куликівка, третє місце – команді «Нива» с. Авдіївка.

Першими випробували якість нового майданчика шість шкільних футбольних команд, які провели на полі турнір з міні-футболу.