Футбольний турнір з нагоди Дня захисника України

Дата: 13.10.2018 20:35

13 жовтня, на новозбудованому спортивному майданчику Куликівської школи відбувся товариський турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисника України.

Повправлятися у футбольній майстерності та віддати шану усім захисникам своєї держави цього дня зібралися чотири команди: команда Куликівської селищної ради, Куликівської райдержадміністрації, команда учасників АТО та команда підприємців Куликівщини.

Було зіграно 9 матчів по колу. По завершенні ігор відбулася церемонія нагородження.

Четверте місце і медалі за участь в турнірі отримала команда ветеранів АТО. Бронзу виборола команда Куликівської селищної ради. Срібло дісталося команді підприємців. Першість у турнірі  виборола команда Куликівської районної державної адміністрації.