Гуманітарну допомогу доставлено за призначенням

Дата: 12.10.2018 18:02

Куликівська селищна рада щиро вдячна усім, хто відгукнувся на звернення селищного голови Наталії Халімон і взяв участь у благодійній акції по збору гуманітарної допомоги нашим землякам-ічнянцям, які постраждали внаслідок вибухів військового Арсеналу.

12 жовтня заступник селищного голови Володимир Повозник доправив увесь зібраний вантаж, а це - теплі речі, ковдри, засоби особистої гігієни, продукти харчування до Парафіївської ОТГ, яка прийняла частину евакуйованих.

Парафіївський селищний голова Валентина Карпенко особисто подякувала куликівцям за підтримку у важку хвилину і запевнила, що допомога вчасна і дуже потрібна.

Селищна рада також дякує СФГ "Колос" за наданий транспорт для перевезення зібраної гуманітарної допомоги та за продукти харчування.