Виблівський дитсадок відсвяткував новосілля

Дата: 17.10.2018 19:46

17 жовтня у Виблях  святково відкрили нове приміщення дитячого садка. Це перший  соціальний заклад, який відкрили вже за час існування Куликівської ОТГ.  Відтепер у нововідремонотованому крилі Виблівської школи затишно розмістився заклад дошкільної освіти "Золотий ключик".

Теплими щирими словами вітали малих вихованців і працівників закладу з новосіллям, а батьків та всіх жителів Виблів з гарною подією у житті села Куликівський селищний голова Наталія Халімон, депутат обласної ради директор СФГ "Колос" Віктор Труш, директор ПП "Вимал-Агро" Олександр Лазар, начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка.

На новосілля гості привезли багато подарунків: дорослим - потрібні для роботи речі: сушарку, праску, принтер. А для малечі - іграшки.

На святі звучали вітальні слова і слова подяки усім причетним до відкриття закладу від директора школи Анатолія Корявця, завідувача садочка Наталії Муцької, батьків маленьких вихованців.

Кошти на ремонт приміщення у сумі близько 250 тис. грн виділені із селищного бюджету. Роботи були виконані в короткі терміни - трохи більше ніж за два місяці. Багато роботи було зроблено і власниими силами - працівниками закладу.

Тепер маленькі виблівці мають новий затишний дім, а громада заощаджуватиме кошти, які раніше йшли на опалення двох великих окремих приміщень школи і садка, і які тепер можна буде використати на розвиток дошкільного закладу.