Економія бюджетних коштів на тарифах за теплову енергію

18 жовтня під головуванням Куликівського селищного голови Наталії Халімон відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У  засіданні взяв участь депутат обласної ради Віктор Труш.

На порядок денний було внесено 10 питань:

1. Про внесення змін до бюджету.
  1. Про встановлення тарифу на теплову енергію ПП «Тепло-енергія Плюс».
  1. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
  1. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  1. Про надання житла.
  1. Про уточнення поштової адреси нежитлової будівлі.
  1. Про клопотання до фонду.
  1. Про надання дозволу на видалення дерев.
  1. Про затвердження внесення змін до плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць для дітей дошкільного віку Куликівської ОТГ.
  1.  Про розгляд звернення в.о старости села Кладьківка.

Рішенням виконкому зокрема було затверджено тариф на теплову  енергію ПП «Тепло-енергія Плюс», яке надає послуги з опалення Куликівської ЦРЛ на рівні 1409,65 грн, що нижче від середньозваженого тарифу по області, який становить  на сьогодні 1642, 27 грн. Це дасть можливість заощаджувати бюджетні кошти.

Крім того, рішенням виконавчого комітету селищної ради було дано дозволи на видалення аварійних дерев  по кільком населеним пунктам громади  та на розміщення в смт Куликівка інформаційного вказівника на електричних опорах за  заявою Куликівського ХПП.

Члени виконкому заслухали інформації доповідачів по кожному питанню та після обговорення  ухвалили відповідні рішення.