Конкурс на визначення виконавця робіт по демонтажу будівлі стадіону «Фізкультурно – оздоровчого комплексу»

Дата: 18.10.2018 09:41

Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, на виконання рішення Куликівської селищної ради №361 від 10.10 2018 року «Про демонтаж будівлі, що не відповідає вимогам безпечної експлуатації», оголошує конкурс на  визначення виконавця робіт по демонтажу будівлі стадіону «Фізкультурно – оздоровчого комплексу» по   вул. Артамонова, смт Куликівка, Чернігівської області.   Заяви щодо участі в конкурсі, з розрахунками вартості виконання робіт, надавати до Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради за адресою: 16300, Чернігівська обл., смт Куликівка, вул. Пирогова,5 в паперовому вигляді в термін до 5.11.2018 року. Контактний телефон -  0464321519.