У Куликівській громаді відзначили 74-у річницю вигнання нацистських окупантів з України

26 жовтня святкова колона на чолі із Куликівським селищним головою Наталією Халімон, головою райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом та заступником голови районної ради Юрієм Крепосним пройшла центром селища до меморіального комплексу біля обеліску Слави, щоб покласти квіти і вшанувати пам'ять загиблих визволителів.

Віддати данину шани воїнам-визволителям з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України зібралися на заході учасники АТО, представники інших ветеранських громадських організацій, працівники районних установ, районний військовий комісар.

Ведуча заходу нагадала присутнім хроніки історичних моментів вигнання нацистських окупантів з України, пов'язавши події 74-річної давнини із сьогоднішньою боротьбою України за свою незалежність.

Учасники заходу поклали квіти до обеліску Слави і могил загиблих визволителів Куликівки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх борців за свободу і незалежність України.