Святковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народних мистецтв

9 листопада в Куликівському районному будинку культури відбувся святковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Зі святом працівників закладів культури, аматорів сцени та народних майстрів вітали Куликівський селищний голова Наталія Халімон, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний,начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Кращі працівники галузі були нагороджені відзнаками селищної ради, райдержадміністрації і районної ради Управління ОКТ СМС.

Колективи і солісти клубних закладів Куликівської ОТГ вітали колег зі святом ліричними і веселими українськми піснями і хореографічними композиціями.

На свято до Куликівки приїхали колеги з Ріпок. Щирі привітання від Ріпкинщини озвучив зі сцени начальник відділу культури і туризму Ріпкинської РДА Іван Атрощенко. Посадовець вручив господарям заходу квіти і подарунки.

Родзинкою святкового вечора став виступ естрадно-духового оркестру та солістів Ріпкинського будинку культури, яких куликівські глядачі зустрічали гучними оплесками.