Анонс. У Чернігові відбудеться семінар з енергоефективності на підприємствах

Дата: 15.11.2018 15:21

20 листопада о 10:00 в культурно-діловому центрі «Світогляд» (м.Чернігів, проспект Перемоги 108а, ІІ поверх) відбудеться регіональний семінар«Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості».

Головні питання  заходу:

1.   Як за рахунок енергоефективності підвищити власну конкурентоспроможність?

2.   Яким чином визначити потенціал енергоефективності на підприємстві і як їм скористатись?

3.   Де знайти кошти на енергетичну модернізацію виробництва?

Семінар орієнтований на власників та керівників підприємств хлібопекарської, молочної, машинобудівної галузей та галузі виробництва неметалевих будівельних матеріалів. До участі в заході долучені представники центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держенергоефективності) сільські, селищні, міські голови, представники органів виконавчої влади регіону.

Семінар надасть важливу та корисну інформацію з питань розвитку енергоефективності у виробничій сфері.

Будемо раді бачити Вас серед учасників семінару.

Інформацію щодо підтвердження участі просимо надіслати
електронною поштою на адресу: silenko_82@ukr.net або можете звертатися до Миколи Силенка за номером телефону: +38 (067) 966-43-08.

Участь в семінарі та роздаткові матеріали для запрошених – безкоштовні.

Захід  проводиться ГО «Школа енергоефективності» за організаційної підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.