Привітали куликівських хліборобів з професійним святом

Дата: 16.11.2018 18:57

16 листопада в Куликівці відбулося святкове зібрання аграріїв району з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Куликівський селищний голова Наталія Халімон разом із виконувачами обов"язків старост сіл громади привітала працівників аграрної галузі з професійним святом і подякувала їм за те, що своєю нелегкою працею вони забезпечують міцний фундамент економіки держави і громади, продовольчий попит співвітчизників та жителів інших держав, а також допомагають місцевим громадам розвивати соціальну сферу села.

Наталія Халімон від імені Куликівської ОТГ вручила диплом за вагомий особистий внесок у розвиток економічної і соціальної сфери Куликівщини, меценатську діяльність та активну громадянську позицію депутату обласної ради, голові СФГ "Колос" Віктору Трушу.

На адресу куликівських аграріїв прозвучали вітальні слова від голови Куликівської РДА Олексія Ракоїда, заступника голови районної ради Юрія Крепосного, помічника-консультанта народного депутата України Валерія Давиденка Любові Наумець, помічника заступника голови обласної ради Арсена Дідура Катерини Буй, голови СФГ "Колос" Віктора Труша, голови спостережної ради ПрАТ "Куликівське молоко" Анатолія Дідура, колишніх керівників району Михайла Глушка, Миколи Бушка, Івана Рибалка, які також свого часу віддали багато років роботі в аграрній галузі.

Звучали теплі вітання колегам від керівників аграрних підприємств району.

Кращі працівники галузі були нагороджені відзнаками Верховної Ради України, обласними і районними відзнакми.

Музичні вітання для аграріїв району дарували учасники народного аматорського ансамблю народної пісні "Веселинка".

А ще було багато теплих зустрічей і спогадів давніх друзів, колег, ветеранів галузі і нинішніх хліборобів.