Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади

Дата: 20.11.2018 08:26

Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради повідомляє, що 19.11.2018 року у приміщенні Управління відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради.

За рішенням комісії до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради допущена ЗУБОК Оксана Едуардівна.