Друге засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади

Дата: 20.11.2018 15:50

Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради повідомляє, що друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради відбудеться 26 листопада 2018 року об 11:00 в приміщенні Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради (вул. Пирогова, 5А, смт Куликівка).

Під час засідання конкурсантом буде представлений план роботи закладу на один та п’ять років.

Відповідно до чинного законодавства, члени конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради та кандидати на посаду директора комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради повідомлені про час та дату другого засідання секретарем комісії у телефонному режимі.