Михайлівський ярмарок в Куликівці

Дата: 21.11.2018 12:04

20 листопада  в  Куликівці,  напередодні храмового свята, відбувся Михайлівський ярмарок.

На площі селища від самого ранку  розмістилися ятки виїзної торгівлі. Тут був представлений широкий асортимент промислових товарів та продуктів.  До святкового столу куликівцям пропонували м"сяні вироби, живу рибу, медові вина, бакалію, солодощі, яблука і груші від фермера.

Жвава торгівля  відбувалася під супровід неодмінного атрибуту  традиційного українського ярмарку  - веселих пісень і розваг.  Художні колективи з Виблів і Смолянки додали ярмарку атмосфери свята запальними українськми піснями.

Працівники районного будинку  культури розігрували безпрограшну лотерею.  На ярмарку смажили шашлик і варили запашний плов.

Селищна рада  презентувала  нові контейнери для пет-пляшки, які виготовили в Куликівському ВУЖКГ, та оголосила у громаді початок роздільного збору сміття.

Учні Куликівської школи влаштували екологічний флешмоб і закликали дорослих берегти довкілля. Своїм прикладом вони започаткували роздільний збір сміття і першими наповнили нові контейнери пет-пляшками, які зібрали по селищу. Всього школярі назбирали 130 кг  пластикових пляшок.

Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітала куликівців з прийдешнім храмовим святом, подякувала усім, хто взяв активну участь в осінньому благоустрої території громади  та вручила заохочувальні призи куликівським школярам, які підтримали екологічну акцію. Подарунки від селищної ради отримали  2-Б клас та Тимур Шимко, які назбирали найбільше пластикових пляшок.