Куликівка починає роздільний збір сміття

22 листопада перелік придбань селищної ради поповнили 10 нових контейнерів для побутових відходів, придбаних за кошти місцевого бюджету як співфінансування  проекту "Створення сприятливих умов для розвитку КП "Куликівське ВУЖКГ", що фінансується з Державного фонду регіонального розвитку.

Контейнери білоруського виробництва,  об"ємом 1100 л, гарної якості,   мають спеціальні прилаштування для розвантаження їх у сміттєвоз.

Сміттєві баки будуть встановлені по селищу Куликівка у дворах багатоповерхівок та громадських місцях до кінця цього року, щойно до Куликівки доправлять сміттєвоз, який буде придбано за кошти ДФРР.

Поряд  з баками будуть встановлені контейнери для пет-пляшок.

Таким чином громада започатковує на Куликівщині роздільний збір сміття. Поки що по двох позиціях - пластикові пляшки і решта відходів. Надалі,  можливо, буде запроваджено   сортування  сміття і по інших позиціях.